فارکس – رکود پوند امیدهای دلار برای پایان دادن به خط از دست دادن را حفظ می کند

© رویترز توسط یاسین ابراهیم

Investing.com – دلار آمریکا به طرز آزمایشی در مسیر صعود به چهار روز از دست دادن روز چهارشنبه باقی مانده بود ، که تحت تأثیر افزایش شدید نرخ پوند از ترس از مذاکرات سنگین تجارت اتحادیه اروپا و انگلیس پیش بینی شده بود. شاخص دلار آمریکا که نرخ بازپرداخت را در برابر سبد خرید و فروش شش ارز اصلی اندازه گیری می کند ، با ۰٫۱۱ درصد افزایش به ۹۸٫۹۲ رسید. پیش از مذاکرات تجاری انگلستان و اتحادیه اروپا برای ۲ مارس تعیین شده است ، سرمایه گذاران نگران هستند که لفاظی سخت از طرفین اخیراً حاکی از این باشد که مذاکرات چیزی جز صاف نخواهد بود.

میشل بارنیه ، مذاکره کننده اصلی اتحادیه اروپا ، گفت که این اتحادیه توافق "به هر قیمتی" را قبول نخواهد کرد و ایده ارائه پیشنهاد توافق نامه تجارت به سبک کانادا را به انگلیس رد کرد.

GBP / USD با ۰٫۷۱٪ کاهش به ۱٫۲۹۱۲ دلار و EUR / USD با ۰٫۱۷٪ افزایش به ۱٫۰۸۹۸ دلار رسید. Investec در یادداشتی گفت: "ما عدم اطمینان Brexit را محدود می كنیم كه سود حاصل از استرلینگ را تا پایان سال ۲۰۲۰ به ۱٫۳۲ دلار و ۸۵ دلار در برابر یورو محدود كند."

با این حال ، پیشرفت دلار ، با کاهش در بازده خزانه داری در گزارش های منتشر شده از گسترش ویروس در سرتاسر جهان ، با افزایش عفونت ها در اروپا ، ایالات متحده و خاورمیانه ، همچنان افزایش یافت.

USD / JPY در Y110.27 مسطح بود به عنوان سرپناه های امن با شروع مجدد فروش در وال استریت ، قیمت پیشنهادی را گرفتند.

USD / CAD با ۰٫۲۹٪ افزایش به ۱٫۳۳۱۶ دلار C رسید زیرا لونی پس از اینکه قیمت نفت منفی شد علیرغم داده ها نشان داد که میزان عرضه نفت خام هفتگی ایالات متحده کمتر از حد انتظار هفته گذشته افزایش یافته است ، سود بیشتری کسب کردند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *