تاریخ زمان باقی مانده کشور رویداد اهمیت مقدار قبلی مورد انتظار اعلام شده
Monday, Apr 06, 2020
Apr 06, 06:00 11 دقیقه سفارشات کارخانه nsa (YoY) -1.4%
سفارشات کارخانه nsa (YoY) سفارشات کارخانه منتشر شده توسط Deutsche Bundesbank یک شاخص است که شامل محموله ها ، موجودی ها و سفارشات جدید و پر نشده است. افزایش در کل سفارش کارخانه ممکن است نشان دهنده گسترش در اقتصاد آلمان باشد و می تواند یک عامل تورمی باشد. شایان ذکر است که کارخانه آلمان به سختی یا منفی کل تولید ناخالص داخلی منطقه یورو را تحت تأثیر قرار می دهد. خواندن بالا برای یورو مثبت است (یا صعودی) ، در حالی که خواندن پایین منفی است.
Apr 06, 06:00 11 دقیقه تولید صنعتی (MoM) -2.6%
تولید صنعتی (MoM) تولید صنعتی که توسط آمار دانمارک منتشر شده ، میزان تولید صنایع دانمارکی مانند کارخانه ها و تولید را نشان می دهد. Uptrend تورمی در نظر گرفته می شود که ممکن است نرخ بهره را پیش بینی کند. اگر رشد بالای تولید صنعتی به وجود آید ، این ممکن است احساس مثبت (یا صعودی) برای کرن دانمارکی ایجاد کند
Apr 06, 06:00 11 دقیقه سفارشات کارخانه در (MoM) 5.5% -1.9%
سفارشات کارخانه (MoM) سفارشات کارخانه منتشر شده توسط Deutsche Bundesbank یک شاخص است که شامل حمل و نقل ، موجودی کالا ، و سفارشات جدید و پر نشده است. افزایش در کل سفارش کارخانه ممکن است نشان دهنده گسترش در اقتصاد آلمان باشد و می تواند یک عامل تورمی باشد. شایان ذکر است که کارخانه آلمان به سختی یا منفی کل تولید ناخالص داخلی منطقه یورو را تحت تأثیر قرار می دهد. خواندن بالا برای یورو مثبت است (یا صعودی) ، در حالی که خواندن پایین منفی است.
Apr 06, 07:00 1 ساعت و 11 دقیقه تراز تجارت خارجی (وزارت امور خارجه) 15.100B 14.6B
تراز تجارت خارجی (MoM) تراز تجاری که توسط دفتر آماری چک منتشر شده است ، تعادل بین صادرات و واردات کل کالاها و خدمات است. ارزش مثبت مازاد تجارت را نشان می دهد ، در حالی که یک ارزش منفی کسری تجارت را نشان می دهد. این رویدادی است که باعث ایجاد نوساناتی برای کورونا چک می شود. اگر تراز تجاری مثبت باشد باید برای Koruna چک مثبت باشد (یا صعودی).
Apr 06, 07:00 1 ساعت و 11 دقیقه تولید صنعتی (YoY) -1.4% -1.5%
تولید صنعتی (YoY) تولید صنعتی منتشر شده توسط دفتر آماری چک میزان تولید صنایع چک مانند کارخانه ها و تولید را نشان می دهد. Uptrend تورمی در نظر گرفته می شود که ممکن است نرخ بهره را پیش بینی کند. اگر رشد بالای تولید صنعتی به وجود آید ، این ممکن است احساسات مثبت (یا صعودی) برای Koruna چک ایجاد کند
Apr 06, 08:30 2 ساعت و 41 دقیقه اعتماد به نفس سرمایه گذار Sentix -17.100 -11.1
اعتماد به نفس سرمایه گذار Sentix با وجود 1600 تحلیلگر مالی و سرمایه گذار نهادی ، اعتماد به نفس سرمایه گذار Sentix یک بررسی ماهانه است که نظر بازار را در مورد وضعیت اقتصادی فعلی و انتظارات برای ترم بعدی نشان می دهد. این شاخص که توسط Sentix GmbH منتشر شده است ، توسط 36 شاخص مختلف تشکیل شده است. معمولاً ، مطالعه بالاتر برای یورو مثبت است ، یعنی مثبت یا صعودی برای یورو ، در حالی که تعداد کمتری برای واحد پول منحصر به فرد منفی یا نزولی است.
Apr 06, 08:30 2 ساعت و 41 دقیقه PMI ساختمانی PMI 52.600
Markit Construction PMI PMI Construction منتشر شده توسط انستیتوی Chartered of Buy & Supply and Markit اقتصاد نشان دهنده شرایط تجاری در بخش ساخت و ساز در انگلستان است. شایان ذکر است که بخش ساخت و ساز ، به طور مثبت یا منفی ، تولید ناخالص داخلی را تحت تأثیر قرار نمی دهد همانطور که بخش تولید انجام می دهد ، نتیجه ای که ارزش های بالای 50 سیگنال از GBP قدردانی می کند (یا برای آن صعودی است) ، در حالی که نتیجه ای که ارزش آن زیر 50 باشد. به عنوان منفی (یا نزولی) دیده می شود.
Apr 06, 13:00 7 ساعت و 11 دقیقه فهرست قیمت مصرف کننده (MoM) 0.3% 0.7%
شاخص قیمت مصرف کننده (ماهانه) شاخص بهای مصرف کننده منتشر شده توسط دولت آمار خدمات فدرال یک اندازه گیری از حرکات قیمت های مقایسه بین قیمت خرده فروشی از یک سبد خرید نماینده از کالاها و خدمات است. قدرت خرید روبل روسی با تورم کاهش می یابد. CPI یک شاخص کلیدی برای اندازه گیری تورم و تغییرات در روند خرید است. به طور کلی ، خواندن بالا برای روبل روسیه مثبت (یا صعودی) تلقی می شود ، در حالی که خواندن پایین به عنوان منفی (یا خرس) تلقی می شود.
Apr 06, 14:30 8 ساعت و 41 دقیقه بررسی چشم انداز تجاری بانک کانادا
بررسی چشم انداز کسب و کار بانک کانادا بررسی چشم انداز تجاری منتشر شده توسط بانک کانادا چشم انداز تجارت در کانادا را نشان می دهد. اعتماد به نفس تجارت امکان تجزیه و تحلیل وضعیت اقتصادی را در مصاحبه کوتاه مدت با 100 مدیر کسب و کار فراهم می کند. یک نگاه خوش بینانه از این مدیران برای CAD مثبتی یا صعودی در نظر گرفته می شود ، در حالی که یک دید بدبینانه منفی یا نزولی محسوب می شود.
Apr 06, 15:30 9 ساعت و 41 دقیقه حراج صورتحساب 6 ماهه 0.1%
حراج صورتحساب 6 ماهه که در تقویم نمایش داده می شود ، متوسط بازده قبض های حراج وزارت خزانه داری ایالات متحده است. اوراق بهادار خزانه داری اوراق بهادار کوتاه مدت است که در مدت یک سال یا کمتر بلوغ می شوند. بازده قبض ها نشانگر بازده سرمایه گذار با نگه داشتن اوراق تا زمان سررسید است. سرمایه گذاران بر نوسانات بازده نظارت می کنند و میانگین حراج در حراج را با نرخ در حراجی های قبلی همان امنیت به عنوان شاخص وضعیت بدهی دولت مقایسه می کنند.
Apr 06, 15:30 9 ساعت و 41 دقیقه حراج صورتحساب 3 ماهه 0.085%
حراج صورتحساب 3 ماهه که در تقویم نمایش داده می شود ، متوسط بازده قبض های حراج وزارت خزانه داری ایالات متحده است. اوراق بهادار خزانه داری اوراق بهادار کوتاه مدت است که در مدت یک سال یا کمتر بلوغ می شوند. بازده قبض ها نشانگر بازده سرمایه گذار با نگه داشتن اوراق تا زمان سررسید است. سرمایه گذاران بر نوسانات بازده نظارت می کنند و میانگین حراج در حراج را با نرخ در حراجی های قبلی همان امنیت به عنوان شاخص وضعیت بدهی دولت مقایسه می کنند.
Apr 06, 19:00 13 ساعت و 11 دقیقه جلسه اوپک
جلسه اوپك رسالت سازمان كشورهاي صادر كننده نفت (اوپك) هماهنگي و يكپارچه كردن سياست هاي نفت كشورهاي عضو آن و حصول اطمینان از تثبيت بازارهاي نفت به منظور تأمين تأمين كارآمد ، اقتصادي و منظم عرضه نفت به مصرف كنندگان ، درآمد پایدار برای تولید کنندگان و بازده عادلانه سرمایه برای افرادی که در صنعت نفت سرمایه گذاری می کنند. این در وین برگزار می شود و نمایندگان 13 کشور نفت خیز شرکت می کنند.
Apr 06, 22:00 16 ساعت و 11 دقیقه اعتماد به نفس تجارت NZIER (QoQ) -21.0%
اعتماد به نفس NZIER (QoQ) اعتماد به نفس NZIER منتشر شده توسط انستیتوی تحقیقات اقتصادی نیوزلند چشم انداز تجارت در نیوزیلند را نشان می دهد. اعتماد به نفس تجارت امکان تجزیه و تحلیل وضعیت اقتصادی را در کوتاه مدت فراهم می کند. افزایش تعداد نشان دهنده افزایش سرمایه گذاری در تجارت است که منجر به تولید بیشتر می شود. بنابراین ، خواندن بالا به عنوان مثبت (یا صعودی) دیده می شود ، در حالی که یک مطالعه پایین به عنوان منفی (یا نزولی) دیده می شود.
Apr 06, 22:30 16 ساعت و 41 دقیقه شاخص خدمات عملکرد AiG 47
شاخص خدمات عملکرد AiG AiI Index of Services Services AiG منتشر شده توسط گروه صنعت استرالیا شرایط تجارت در بخش خدمات استرالیا را ارائه می دهد. این گروه از 200 تولیدکننده در ارزیابی خود از وضعیت تجارت از جمله اشتغال ، تولید ، سفارشات ، قیمت ها و موجودی ها و برنامه ریزی کوتاه مدت آنها تحقیق می کند. نتیجه بالاتر از 50 برای AUD مثبت (یا صعودی) تلقی می شود ، در حالی که نتیجه زیر 50 به عنوان منفی (یا نزولی) تلقی می شود.
Apr 06, 23:00 17 ساعت و 11 دقیقه مانده حساب جاری 1.010B 1.09B
مانده حساب جاری حساب جاری که توسط بانک کره منتشر شده است ، جریان خالص معاملات جاری از جمله کالاها ، خدمات و سودهای پرداختی به داخل و خارج از کره جنوبی است. مازاد حساب جاری نشان می دهد که جریان سرمایه به کشور از کاهش سرمایه فراتر می رود. خواندن بالا برای کره وون مثبت (یا صعودی) به نظر می رسد ، در حالی که خواندن پایین به عنوان منفی (یا نزولی) دیده می شود.
Apr 06, 23:30 17 ساعت و 41 دقیقه درآمد نقدی نیروی کار (YoY) 1.5% 2.1%
شاخص سود وام نقدی نیروی کار (YoY) که توسط وزارت بهداشت ، کار و رفاه منتشر شده است ، میانگین درآمد ، قبل از مالیات ، برای هر کارمند عادی را نشان می دهد. این شامل پرداخت اضافه کار و پاداش است ، اما درآمد حاصل از دارایی های مالی و سود سرمایه را در نظر نمی گیرد. درآمد بالاتر فشارهای رو به رشدی را بر مصرف وارد می کند ، بنابراین روند رو به رشد درآمد برای اقتصاد ژاپن تورمی است. بالاتر از آنچه انتظار می رود ، برای ین صعودی است ، در حالی که پایین تر از اجماع بازار نتیجه نادرست است.
Apr 06, 23:30 17 ساعت و 41 دقیقه کل هزینه های خانگی (YoY) -3.9% -3.9%
هزینه کل خانوار (YoY) هزینه کل خانگی که توسط وزارت امور داخلی و ارتباطات منتشر شده است ، شاخصی است که کل هزینه های خانوارها را اندازه گیری می کند. از سطح هزینه می توان به عنوان شاخص خوش بینی مصرف کننده استفاده کرد. همچنین این یک معیار رشد اقتصادی محسوب می شود. خواندن بالا برای JPY مثبت است (یا Bullish) ، در حالی که یک مطالعه پایین منفی (یا نزولی) است.
Apr 06, 23:50 18 ساعت و 1 دقیقه ذخایر خارجی JP $1359B
ذخایر ارزی JP ، ذخایر ارزی که توسط وزارت دارایی منتشر شده است ، به معنای دقیق "فقط" سپرده های ارزی و اوراق قرضه توسط بانک های مرکزی و مقامات پولی هستند. با این حال ، این اصطلاح در کاربردهای رایج معمولاً شامل ارز و طلا ، حقوق نقاشی ویژه (SDR) و موقعیتهای ذخیره صندوق بین المللی پول (IMF) است. این رقم گسترده تر به آسانی در دسترس است ، اما با دقت بیشتری از آن به عنوان منابع بین المللی رسمی یا ذخایر بین المللی یاد می شود. اینها دارایی های بانک مرکزی است که در ارزهای ذخیره ارزی مختلف نگهداری می شود.
Apr 06, 01:00 قیمت کالا ANZ -2.1% -2.5% -2.1%
قیمت ANZ Price Price ANZ قیمت کالا که توسط بانک ملی ANZ منتشر شد ، به عنوان شاخص اولیه تغییرات قیمت صادرات در نظر گرفته می شود. تغییرات قیمت بر تولید ناخالص داخلی و نرخ ارز تأثیر می گذارد. افزایش قیمت ها ممکن است نشان دهنده قدرت NZD باشد ، در حالی که کاهش در قیمت ها ممکن است نشانگر ضعف NZD باشد. خواندن بالا برای NZD صعودی است ، در حالی که خواندن پایین به عنوان نزولی است.
Apr 06, 01:00 تورم اوراق بهادار TD (MoM) -0.1% 0.2%
تورم اوراق بهادار TD (MoM) تورم اوراق بهادار TD توسط دانشگاه ملبورن منتشر شد - دانشکده اقتصاد و تجارت تورم را در اقتصاد استرالیا تخمین می زند. هرچه تورم بالاتر باشد ، تأثیر آن بر احتمال افزایش نرخ RBA قوی تر خواهد بود. به طور کلی ، خواندن بالا باید برای AUD مثبت یا صعودی در نظر گرفته شود ، در حالی که خواندن پایین منفی یا نزولی است.
Apr 06, 01:00 تورم اوراق بهادار TD (YoY) 1.6% 1.5%
تورم اوراق بهادار TD (YoY) TD اوراق بهادار TD منتشر شده توسط دانشگاه ملبورن - دانشکده اقتصاد و تجارت تورم را در اقتصاد استرالیا تخمین زده است. هرچه تورم بالاتر باشد ، تأثیر آن بر احتمال افزایش نرخ RBA قوی تر خواهد بود. به طور کلی ، خواندن بالا باید برای AUD مثبت یا صعودی در نظر گرفته شود ، در حالی که خواندن پایین منفی یا نزولی است.
Apr 06, 01:30 تبلیغات شغلی ANZ 0.7% -2.9%
تبلیغات شغلی ANZ آگهی های شغلی ANZ منتشر شده توسط گروه بانکی استرالیا و نیوزیلند محدود (ANZ) تعداد آگهی های شغلی را در روزنامه های کلان شهری و در سایت های اینترنتی ارائه می دهد. این مورد برای پیش بینی رشد اشتغال در استرالیا مورد استفاده قرار می گیرد زیرا این امر شرایط آینده بازار کار را نشان می دهد. خواندن بالا برای AUD به عنوان صعودی (یا پستی) به نظر می رسد ، در حالی که خواندن پایین به عنوان نزولی (یا منفی) دیده می شود.